Hakkımızda

KÜTAHYA 2.O.S.B. yerleşkesinde 55.000 m2 kapalı alana sahip Özçınarlar Petrol ve Madeni Yağ San.Tic.Ltd.Şti’nin iştiraki olan, ERG PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 2015 yılında faaliyete geçen plastik şişirme tesisi ile avrupanın en teknolojik makine ve ekipmanları ile plastik sektöründe yerini almıştır.

Yeni makine yatırımları ile HD-PE /LD-PE ve P.P. şişirme plastik şişe ve bidonları teknik yardımcı ekipmanları ile çevreye ve insan sağlığına duyarlı kaliteli malzeme seçimi ile ,sektörde tecrübeli teknik üretim,ekip ve altyapısı ile 100ml den 30’lt hacimli ürünleri üretmektedir.

Başta madeni yağ , temizlik , kozmetik , kimyevi ve tarım ilacı sektörüne yönelik geniş ürün yelpazesine sahip kalıp modelleri ile birlikte müşterilerimizin kendi kalıp tasarımlarını ihtiyaçları doğrultusunda dizayn ederek çözüm ortağı olup, özel üretim gerçekleştirmekteyiz.

Her geçen gün daha yenilikçi anlayış ve yatırımla hızla büyüyen şirketimiz , uluslararası pazarda ambalaj ile ilgili katma değer kazandırmak ve çalışmakta olduğumuz firmaların ürünlerine değer katmaktayız.